Zalecana przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-17

  rok
ZOSTAŃ STRAŻAKIEM W OSP - ZOBACZ JAK TO JEST I DLACZEGO TO ROBIMY
DOŁĄCZ DO NAS I POMAGAJ RAZEM Z NAMI !


Jeśli masz wolny czas, chcesz go aktywnie i pożytecznie spożytkować pomagając innym zapraszamy w szeregi naszej jednostki.
Osoby w przedziale wiekowym 12 - 17 lat zapraszamy do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Osoby powyżej 17-ego roku życia zapraszamy do udziału w zbiórkach przygotowujących do działań ratowniczo - gaśniczych.

Zgłoszenia oraz informacje u druha Radosława Nadolskiego 502 119 367 lub
kontakt mailowy: ospzychcice@gmail.comPRZEKAŻ 1,5 % DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ WOJKOWICE - ŻYCHCICE.Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Wojkowice – Żychcice w Wojkowicach zwraca się z prośbą do wszystkich osób dobrej woli o przekazanie na działalność statutową naszej jednostki - za pośrednictwem Urzędu Skarbowego 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Apelujemy do strażaków ochotników, członków ich rodzin, do społeczeństwa, do przyjaciół i sympatyków straży oraz do kierownictw firm, zakładów i instytucji o przekazanie 1,5% podatku dla OSP Wojkowice - Żychcice.

więcej >>

WYPALANIE TRAW ZABIJA !

Trzeba pamiętać, że po zimie trawy są wysuszone i palą się bardzo szybko. W rozprzestrzenianiu ognia pomagają także powiewy wiatru. W przypadku gwałtownej zmiany jego kierunku, pożary bardzo często wymykają się spod kontroli i przenoszą na pobliskie lasy i zabudowania. Niejednokrotnie w takich pożarach ludzie tracą dobytek całego życia. Występuje również bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. CO ROKU W POŻARACH WYWOŁANYCH WYPALANIEM TRAW GINĄ LUDZIE.SKUTKI WYPALANIA TRAW MOGĄ BYĆ TRAGICZNE !

Bezmyślne wypalanie traw doprowadziło do groźnego pożaru dachu zamku Krasna Horka w pobliżu Koszyc na Słowacji 10.03.2012 roku.
Zapraszamy do zakładki Multimedia do obejrzenia materiału z tego pożaru.
Materiał z pożaru - portal tvn24.

więcej >>

UWAGA CZAD CICHY ZABÓJCA !

Nadszedł czas zimy, a co za tym idzie ogrzewamy i dogrzewamy swoje mieszkania w różny sposób. Należy pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności aby uchronić siebie i swoich bliskich przed niebezpieczeństwem cichego zabójcy. Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami.więcej >>

WSPARCIE

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do naszych mieszkańców, przedsiębiorców oraz ludzi dobrej woli o wspieranie naszej jednostki, poprzez dowolną wpłatę na konto bankowe. Przekazane środki zostaną przeznaczone na doposażenie samochodu ratownictwa technicznego, w niezbędny sprzęt ratowniczy.
74 8591 0007 0330 0927 3944 0001
Krakowski Bank Spółdzielczy

WYNAJEM SALI NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wszystkich chętnych do wynajęcia sali na imprezy okolicznościowe zapraszamy do kontaktu z nami.
Paulina Korza tel. 536 187 277

PRAWA AUTORSKIE

Zawartość portalu jest własnością intelektualną, chronioną prawem autorskim.
Kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości portalu, artykułów oraz zdjęć bez pisemnej zgody zabronione.

Reprodukcja całości lub części zawartości niniejszej witryny internetowej - tekstu i grafiki* w jakiejkolwiek formie jest zabroniona bez pisemnej zgody Ochotniczej Straży Pożarnej Wojkowice - Żychcice w Wojkowicach.

* Za grafikę rozumie się pliki elektroniczne formatu GIF, JPEG, TIFF lub PNG oraz "zrzuty ekranu".Projekt i wykonanie: visualnet.pl
Grafika dodatkowa: NadolscyCopyright © 2010 - 2024 Ochotnicza Straż Pożarna Wojkowice - Żychcice. All Rights Reserved