PRZEKAŻ 1,5 % DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ WOJKOWICE - ŻYCHCICE.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Wojkowice – Żychcice w Wojkowicach zwraca się prośbą do wszystkich osób dobrej woli o przekazanie na działalność statutową naszej jednostki - za pośrednictwem Urzędu Skarbowego 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Apelujemy do strażaków ochotników, członków ich rodzin, do społeczeństwa, do przyjaciół i sympatyków straży oraz do kierownictw firm, zakładów i instytucji o przekazanie 1,5% podatku dla OSP Wojkowice - Żychcice.

Strażacy kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy, podejmują coraz więcej zadań ratowniczych dla dobra społeczeństwa. Jednak nie zawsze podczas akcji strażacy są należycie zabezpieczeni, a mimo to, z narażeniem własnego zdrowia, a nawet życia ratują innych, czasami płacąc za to wysoką cenę. Ciągle potrzebujemy lepszego sprzętu ratowniczego by móc szybciej i skuteczniej nieść pomoc potrzebującym.

Dokonane wpłaty będą wsparciem dla naszej OSP i przyczynią się do szybszych oraz bezpieczniejszych działań ratowniczych, a nie spowodują uszczerbku Waszego rodzinnego budżetu. Zamiast cały podatek dochodowy przekazywać do Urzędu Skarbowego, prosimy o przekazania 1,5% na rzecz OSP. Liczymy na zrozumienie i pozytywne odniesienie się do naszego apelu.

Jak prawidłowo wypełnić zeznanie podatkowe:
    We „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP”, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego wpisać tylko nasz Numer KRS: 0000116212
    Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku.

    W części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE", wpisać „Cel szczegółowy 1,5%" tj. wpisać nazwę OSP oraz jej dokładny adres.
    Ochotnicza Straż Pożarna Wojkowice – Żychcice, Piaski 2, 42-580 Wojkowice ul. , woj. śląskie.Wzór prawidłowego wypełnienia zeznania podatkowego znajdziecie państwo na stronie internetowej:
www.zosprp.pl

<< wróć

Copyright © 2010 - 2023 Ochotnicza Straż Pożarna Wojkowice - Żychcice. All Rights Reserved